Kalendarium

Środa, 2020-12-02

Imieniny: Balbiny, Ksawerego

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 252948
  • Do końca roku: 29 dni
  • Do wakacji: 205 dni

Projekty i programy



PROGRAMY OGÓLNOPOLSKIE REALIZOWANE W PRZEDSZKOLU
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

 

NAZWA

KOORDYNATOR

1.

,,Bezpieczny Przedszkolak’’

A.Major, A. Najduch

2.

,,Akademia Aquafresh’’

A.Grzeszczuk

3.

,,Kubusiowi przyjaciele natury’’

 K. Kamińska

4.

,,Cała Polska czyta dzieciom’’

            A. Baranowska

5.

,,Piękna nasza Polska cała''

                 A. Major

6. 

,,Akademia Zdrowego Przedszkolaka''

            A. Baranowska

7.

,,Mały miś w świecie wielkiej literatury''

             B. Woroszczak

 

 

 

 

Pragniemy poinformować, iż Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie otrzymało list
z podziękowaniami, od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej,  za czynny udział
w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym 
"Piękna Nasza Polska Cała",
upamiętniającym setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

 



 

 

PROJEKTY I PROGRAMY WŁASNE REALIZOWANE W PRZEDSZKOLU
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

 

NAZWA

OSOBY ODPOWIEDZIALNE

1.

,,Domowi ulubieńcy’’.

                   A.Baranowska        
                   M. Jankowska

2.

,,Wesoła matematyka''.

J.Wilgosz

3.

„SUPERpoMOCNI – pierwsza pomoc już w przedszkolu” 

A. Major

 

Małe Montessori.

K. Szwider
A. Słabicka

4.

,,Język angielski w zabawie''.

M. Jankowska

5. 

,,Mali Ekolodzy''.

J. Kindziuk
K. Leśkiewicz

6.

„W krainie dobrych manier”.

              
                 L. Orfin, B. Machaj

 7.

,,Koduj, koduj przedszkolaku''.

                                A. Major

 8.

,,Przedszkolaki poznają zwierzaki''.

                               A. Baranowska
                          A. Grzeszczuk

9.

,,Przedszkolaki poznają świat''.

                         M. Jankowska

10.

,,Laboratorium przedszkolaka''.

                       L. Orfin, B. Machaj

11.

Program zajęć plastycznych ,,Zaczarowany ołówek''.

                          B. Woroszczak
                        A. Grzeszczuk

12. 

,,Moi przyjaciele''.

                              J. Wilgosz

 13.

,,Przygoda ze sztuką''.

                                   L. Luks

14.

Zajęcia plastyczne z elementem arteterapii ,,Moja mała twórczość".

                                L. Orfin

15. 

,,Nasz bohater".

                             K. Kamińska

16.

,,Arcyręce".

                              M. Kotyla

17.

,,Moje pszczółki przyjaciółki".

                             K. Kamińska

18. 

,,Łamigówki dla mądrej główki".

                              M. Kotyla

19. 

,,Origami".

                              M. Kotyla

20. 

,,Zumba dance -  czterolatki".

                               A. Najduch

21.

,,Zumba Dance - zatańcz razem
z pięciolatkami".

                               K. Kamińska

 22.

,,Mali badacze''.

                                 L. Luks

 23.

,,Dni przyjaźni z książką''.

                                A. Najduch

 24.

,,Roztańczone stópki''.

                                A. Major

 25.

,,Drzewo moim przyjacielem''.

                               A. Najduch

 26.

,,Mali turyści w świecie''.

                               K. Kamińska

27.

,,Mały Europejczyk''.

                                 A. Major

28.

Program zajęć logopedycznych.

                                 A. Major

29.

Program terapii pedagogicznej.

                             A. Baranowska
                                K. Kamińska

30.

Program rewalidacji.     

                                   K. Filar

31.

,,Kalendarz świąt nietypowych''.

                               M. Jankowska

                               B. Woroszczak