Wystawa Sandry

Wystawa prac plastycznych Sandry Grabarczyk pt. „Każdy z nas jest inny”.

W Ośrodku Kultury w Galerii na schodach jest niezwykła wystawa pt. „Każdy z nas jest inny”. Kilkanaście portretów osób w różnym wieku, wykonanych jest ołówkiem i węglem. Autorką prac jest Sandra Grabarczyk, uczennica kl. VIb. Wszystkie prace Sandra wykonała pod koniec 2014r. Na narysowanie jednego portretu poświęciła około tygodnia. Wystawę można oglądać do końca marca.

Przygodę z rysowaniem Sandra rozpoczęła w wieku dwóch lat, a w zerówce miała już swoje pierwsze szkolne wystawy. W trzeciej klasie zdobyła I miejsce w powiatowym konkursie „20 lat Straży Pożarnej”. W czwartej klasie zdobyła nagrodę specjalną i I miejsce w miejskim konkursie „Wolny od nałogów”. W piątej klasie zajęła I miejsce w Oławskim Plebiscycie Talentów i Uzdolnień oraz miała wernisaż swoich prac w szkole. Reprezentowała naszą szkołę podczas IV Dolnośląskiej Gali Talentów. Zajęła także I miejsce w miejskim konkursie „W świecie książek Kornela Makuszyńskiego”.

Rysunek to nie jedyna Jej pasja. Sandra interesuje się logiką matematyczną, pisze opowiadania. W wolnych chwilach rysuje i gra na gitarze, lubi górskie wycieczki. Dodatkowo uczy się języka angielskiego i hiszpańskiego.