Międzyszkolny Konkurs Recytatorski klas I - III

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

5 lutego odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Klas I-III.
Wzięło w nim udział 15 młodych recytatorów z pięciu oławskich szkół podstawowych. Uczniowie deklamowali utwory klasyków oraz współczesnych poetów. Jury w składzie: Bogumiła Bobińska, Aleksandra Czerniak, Agnieszka Stanasiuk, po burzliwej naradzie wyłoniło zwycięzców.

Laureaci:
I miejsce kl. I -
Sebastian Lengole SP nr 1
I miejsce kl. II – Katarzyna Miszczuk SP nr 2
I miejsce kl. III – Kamila Woźniak SP nr 5
Wyróżnienia:
kl. I –
Kamil Olchówka SP nr 8 kl.1c
kl. II –
Karol Lech SP nr 8 kl. 2b
kl. III – Ewa Flig SP nr 1

Nagrody książkowe ufundował Urząd Miejski w Oławie. Konkurs prowadziła jedna z organizatorek – pani Jolanta Głogowska, część artystyczną przygotowała pani Agnieszka Sawicka, a zabawy integracyjne podczas przerwy zorganizowała pani Karolina Kolus. Uczestnikom konkursu i zaproszonym gościom bardzo podobał się występ dzieci z koła żywego słowa, które zaprezentowały montaż słowno-muzyczny pt. „Witajcie w naszej bajce!”.
Serdecznie gratulujemy Kamilowi i Karolowi, którzy znaleźli się w gronie zwycięzców!