Piknik rodzinny

PIKNIK RODZINNY odbył się na terenach zielonych w pobliżu szkoły 30 maja 2015r.,

Śmiało można powiedzieć, że PIKNIK RODZINNY, który odbył się na terenach zielonych w pobliżu szkoły 30 maja 2015r., był udanym wstępem do poniedziałkowego Dnia Dziecka. Uczniów i rodziców przybyło mniej niż się można było spodziewać, dopisali natomiast honorowi goście tego wydarzenia: pani poseł Aldona Młyńczak, poseł Roman Kaczor, burmistrz Tomasz Frischmann oraz zastępca dyrektora Zespołu Obsługi Szkół i Placówek Oświatowo- Wychowawczych- pani Dorota Miszczak. Wspomniani posłowie ufundowali tablet i rower, które wystawiono na licytację, podobnie jak pralkę, dwie hulajnogi, deskorolkę, voucher na kurs prawa jazdy kat. B czy talony na zabiegi pielęgnacyjne.

Chętnie kupowano cegiełki na rzecz szkoły. Atrakcją pikniku były występy wokalne i taneczne uczniów, rodzinne konkurencje sportowo- rekreacyjne, konkursy i zabawy dla wszystkich oraz dyskoteka pod chmurką.

Nie tylko ci, którzy zgubili podczas zabawy trochę kalorii, zajadali pyszne domowe ciasta w kawiarence pod chmurką. Amatorom konkretnych dań proponowano m.in. mięso z grilla, bigos lub grochówkę. Wiele osób nie mogło się wręcz doczekać meczu między nauczycielami i absolwentami i choć pogoda w pewnym momencie nieco się załamała i zaczął padać deszcz, natura okazała się łaskawa i rywalizacja mogła dojść do skutku, bo szybko się wypogodziło.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób po raz kolejny udało się pozyskać niemałe środki, które już wkrótce zostaną zagospodarowane.