Bal absolwentów

Bal szóstoklasistów

24 czerwca odbył się bal absolwentów zorganizowany przez rodziców uczniów klas szóstych . Ostatni bal nigdy nie jest pospolity. Uczennice są piękne, uczniowie szykowni, rodzice zaangażowani, a wychowawcy przejęci.

Wprawdzie absolwentami targają różne uczucia, niektórzy czują radość, inni ulgę, jeszcze inni zawód, obawę...  Jednak czas rozstania i zmian jest nieunikniony, nieodwołalny i prawie namacalny. Znajome miejsce mogło się chwilami wydawać nudne, ale było oswojone, bliskie... Pora odkrywać nowe miejsca, nowych ludzi i nowych siebie. Mamy nadzieję, że nasi wychowankowie zostali dobrze przygotowani do realizacji poważnych, często trudnych zadań, szybko zadomowią się w nowych murach i wspaniale się rozwiną. Sami liczymy na życzliwe zachowanie nas w pamięci.