Wycieczka klasy 3 b

6 października 2015 r. uczniowie z klasy 3b wybrali się z wychowawczynią i rodzicami na wycieczkę do Sulistrowiczek

6 X 2015 r. uczniowie z klasy 3b wybrali się z wychowawczynią i rodzicami na wycieczkę do Sulistrowiczek, aby stamtąd wyruszyć żółtym szlakiem na górę Ślężę. Dopisała nie tylko pogoda, ale i humory.
  Już w autokarze dzieci śpiewały niedawno poznaną w szkole piosenkę "Jak dobrze nam zdobywać góry". Trasa okazała się łatwa i przyjemna. Uczestnicy wyprawy wykorzystali ścieżkę ekologiczną, a z plansz dowiedzieli się, jakie rośliny, zwierzęta i ptaki mogą spotkać na trasie.

Po godzinie szczyt został zdobyty. A tam...( ! ) Niesamowite widoki, starożytna kultowa rzeźba, wiele skał i piękny kościółek. Rodzice zadbali o dodatkowe atrakcje. Tato Oli zrobił z grubej liny huśtawkę, na której huśtała się nawet pani. Była gra w "kabla" i przeciąganie liny. Niektórzy zakupili w schronisku figurki, pepsi i niezdrowe chipsy. Zmęczeniu towarzyszyło poczucie szczęścia.