„Spotkanie z Andersenem”

Filia nr 2 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Oławie gościła uczniów naszej szkoły na konkursie czytelniczym „Spotkanie z Andersenem”.

27 kwietnia gośćmi biblioteki byli uczniowie klasy IIf wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Zadeberną, a 4 maja - kl. III d (wychowawczyni – p. Bożena Fotyga). Uczniowie wykazali się nie tylko bardzo dobrą znajomością życiorysu autora i treści baśni, ale i umiejętnością współpracy. Przez cały czas trwania konkursu wspaniale się bawili, dzięki miłej atmosferze stworzonej przez pracowników biblioteki – p. Urszulę Lisiecką i p. Michała Czerniaka. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki (zakładki do książek, ołówki, cukierki), a zwycięskie drużyny z obu klas zostały nagrodzone książkami Agnieszki Stelmaszyk z serii „Kroniki Archeo”. Dziękujemy za niezwykłą podróż do baśniowego świata i czekamy na kolejne konkursy i imprezy czytelnicze.