“Czerwony Krzyż zawsze w obronie praw dziecka”

PH ,,CZERWONY KRZYŻ ZAWSZE O OBRONIE PRAW DZIECKA”

POD HONOROWY PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA

I BURMISTRZA BRZEGU

Protokół z posiedzenia Jury

Komisja w składzie:

Beata Staszczyk – specjalista do spraw edukacji plastycznej – Brzeskie Centrum Kultury
Ewa Sudół – instruktor terapii zajęciowej – Dzienny Dom Pomocy Społecznej
Zenona Kucharska – Oddział Rejonowy PCK w Brzegu
Wioletta Wrębiak – Zięba – Oddział Rejonowy PCK w Brzegu
Patrycja Kliś – Oddział Rejonowy PCK w Brzegu
w dniu 14.11.2016 r. dokonała oceny nadesłanych plastycznych prac konkursowych.

Na konkurs napłynęło 326 prac z 13 przedszkoli, 17 szkół podstawowych, 6 szkół gimnazjalnych i 3 szkół ponadgimnazjalnych z rejonu działania brzeskiego oddziału PCK oraz z Oławy.

Przyznano 5 nagród głównych w kategoriach:

przedszkola, szkoły podstawowe klasy I – III, szkoły podstawowe klasy IV – VI, szkoły gimnazjalne, szkoły ponadgimnazjalne.

Przyznano 20 wyróżnień w w/w  kategoriach:

m.in. przyznano wyróżnienia:

Julii Szczyszek – Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie

Hubertowi Kamińskiemu – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Oławie  PSP nr 8 kl. III c

W Sali Stropowej ratusza (1 grudnia 2016 r.) Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża podziękował uczestnikom-dzieciom i młodzieży za udział w konkursie plastycznym z okazji obchodów w naszym mieście Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. Zostali także nagrodzeni laureaci konkursu, w tym dzieci i młodzież z sąsiedniej Oławy, która licznie brała udział w konkursie. Na uroczystości obecny był także Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który przekazał podziękowania za liczny udział w konkursie oraz podziękował opiekunom dzieci i młodzieży za zaangażowanie się w promowanie Brzegu jako Ogólnopolskiej Stolicy Praw Dziecka.

Poniżej zdjęcia z uroczystości, a także lista laureatów, którzy odebrali nagrody ufundowane przez Burmistrza Brzegu oraz Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Brzegu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!