Bal karnawałowy

Ponieważ karnawał to czas radości i zabawy nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci,
w piątkowe przedpołudnie, 3 lutego, nasza sala gimnastyczna także zamieniła się
w zaczarowaną krainę pełną wróżek, elfów, czarodziejów, księżniczek, rycerzy, kowbojów, klaunów, policjantów oraz wielu innych barwnych postaci z baśni, bajek
i kreskówek.

Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się z koleżankami i kolegami, a także z rodzicami i nauczycielami. Wśród kolorowych balonów i serpentyn mknęły barwne korowody, krążyły "kółeczka", wirowały pary i tancerze-soliści. Wszyscy wspaniale się bawili, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas krótkiej przerwy dzieci udały się do klas na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Pyszne przekąski i słodkości pozwoliły zregenerować siły i można było bawić się dalej. A kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały "salę balową".

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i wspólną zabawę.