Konkurs Piosenki Świetlicowej

W dniu 24 marca 2017 roku w Ośrodku Kultury w Oławie odbył się XVI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świetlicowej "Piosenka na dobry humor", zorganizowany po raz kolejny przez naszą szkołę. Udział w tym wydarzeniu wzięły zespoły ze wszystkich oławskich podstawówek.

W roli prezenterów wystąpili: Hanna Szlęg z kl. 3b i Aleksander Gałuszka z kl. 3c.
Występ wokalno-taneczny w wykonaniu Emilii Świerk (kl.3a), Zuzanny Smyk (kl.3a), Natalii Kalicińskiej (kl.3a), Pauliny Mazurkiewicz (kl.3f), Zofii Szachniewicz (kl.1b), Amelii Sienkiewicz (kl.3b) i Karoliny Marek (kl.1a) został doceniony przez jury - nasz zespół zajął I miejsce.
Dziewczynki zaśpiewały dwa utwory - "Śpiewaj" i "Zaczarowana piosenka".
Oczekiwanie na werdykt jury umilił widzom koncert Poli Brzezickiej z kl.2b oraz Leny Łucinkiewicz z kl.2e, które zagrały "Walc wiedeński" i piosenkę pt. "Boogie Woogie".
Fundatorem nagród była Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 8 im. gen. Karola Rolow Miałowskiego w Oławie.
W przyszłym roku organizatorem wydarzenia będzie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jakuba Sobieskiego w Oławie.