Szóstoklasista Roku 2017

11 maja 2017 r. w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w Oławie odbył się Turniej Wiedzy i Umiejętności "Szóstoklasista Roku 2017", zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 5 pod patronatem Burmistrza Miasta Oława. Do rywalizacji przystąpili najzdolniejsi uczniowie klas szóstych oławskich szkół podstawowych.

Interdyscyplinarny charakter konkursu pozwolił uczniom nie tylko wykazać się wiedzą z różnych dziedzin, ale wymagał szybkiego tempa pracy i zdolności logicznego myślenia.

Najlepsza okazała się Kamila Woźniak ze Szkoły Podstawowej nr 5, drugie miejsce zajęła Aleksandra Januszkiewicz z SP nr 4, a trzecie nasz reprezentant - Miłosz Chudek z kl. 6c.
Nagrody wręczył zwycięzcom burmistrz miasta Tomasz Frischmann, a my dołączamy się do gratulacji i życzymy powodzenia w kolejnych konkursac