Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Zintegrowanej

15 maja 2017 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy Zintegrowanej, w którym wzięło udział dziesięciu trzecioklasistów z pięciu oławskich szkół podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Kalicińska z klasy IIIa i Paulina Mazurkiewiczz klasy IIIf.

Zwyciężczynią konkursu została Ada Ziobrowska ze Szkoły Podstawowej nr 2, II miejsce zajął Piotr Placzyński z SP nr 5, a miejsce III również przypadło reprezentance "dwójki" – Natalii Domagale.Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Organizatorkami konkursu były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: p. Jadwiga Mazurek i p. Agnieszka Sawicka, a za przeprowadzenie szkolnego etapu konkursu odpowiedzialne były p. Anna Raer i p. Agnieszka Stanasiuk. Nagrody książkowe dla wszystkich uczestników i statuetkę dla zwycięzcy ufundował Urząd Miasta w Oławie.

Podczas przerwy poświęconej na sprawdzenie prac konkursowych pani Karolina Kolus zaprezentowała dwie opowieści Kamishibai - "Groszki" i "Kotkę Milusię" - które uprzyjemniły uczestnikom czas oczekiwania na werdykt jury.