Turniej EURO 2017

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w naszej szkole? Czemu nie? Nie musieliśmy czekać czterech lat, bo, podobnie jak w roku ubiegłym, nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali turniej EURO.

W dniach 19-21 czerwca na Orliku spotkały się zespoły z klas IV, V i VI, by rozegrać mecze systemem "każdy z każdym". Wcześniej, na lekcjach wf-u, kapitanowie drużyn losowali państwo, w którego barwach występowali na turnieju. Mogliśmy podziwiać m.in. zawodników ze Szwajcarii, Turcji, Islandii czy Belgii. Polskę reprezentowała klasa IVd. Mecze trwały 2x12 minut z trzyminutową przerwą. Każda z drużyn mogła liczyć na gorący doping koleżanek i kolegów z klasy. Zwycięstwo przypadło w udziale klasom: IVb, Vb i VId. Gratulujemy piłkarskich umiejętności i wspaniałej kondycji!