Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbyło się 23 czerwca.
Apele z tej okazji przygotowały klasy 6d i 3f pod kierunkiem wychowawców - Beaty Stefaniak i Małgorzaty Zadebernej.

Podczas apeli nagrodzono uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, wybitnych sportowców i laureatów konkursów. Nagrodę Rady Pedagogicznej przyznano: Martynie Frysztak, Julii Świerczok i Bognie Zaklukiewicz. Tytuł Fair Play zdobył Łukasz Kapuścik, Najmilszą Szóstoklasistką została Aleksandra Waszczuk, a Najmilszym Szóstoklasistą – Jakub Brząkała.
21 czerwca w sali rajców burmistrz Tomasz Frischmann wręczył statuetki „Złotego Koguta” uczniom, którzy osiągnęli nie tylko najlepsze wyniki edukacyjne, ale wykazali się aktywnością, zaangażowaniem w życie szkoły, a także podejmowali zadania wolontariackie poza swoimi placówkami. W tym roku tą wyjątkową nagrodą wyróżniono: Julię Świerczok, Aleksandrę Seidel, Martynę Frysztak, Karinę Kopałę, Lidię Kopałę, Kingę Diug, Karola Lecha i Adama Charciarka.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!