Bale karnawałowe 2018

W tym roku najmłodsi bawili się w styczniu na kameralnych balach klasowych, zaś uczniowie klas IV-VI wzięli udział w zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski 8 lutego 2018 r. - w Tłusty Czwartek.

Na zabawę został zaproszony DJ Grzegorz, przy którego muzyce wszyscy świetnie się bawili. Odbyło się kilka konkursów z nagrodami, między innymi na najlepszy i najoryginalniejszy strój. Jury wyróżniło Wiktorię Jankowską (4e), Maję Turowską (5b), Roxanę Krochmal (5b), Julię Starzyk (6b) i Szymona Mikołajka (6a). W połowie zabawy uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, gdzie mogli chwilę odpocząć i coś zjeść. Na zakończenie odbyło się rozdanie nagród za konkursy i wręczenie walentynek ("poczta walentynkowa"). Wszystkim bardzo się podobało i z pewnością nikt nie żałował czasu spędzonego na zabawie.

Adam Miłosz - członek Samorządu Uczniowskiego