Pasowanie na ucznia

Dnia 17 października 2018 roku klasa 3 a, wraz z wychowawcą Małgorzatą Woźniak, przygotowała  uroczystość szkolną pasowania klas pierwszych na ucznia Szkoły Podstawowej nr 8. Apel poprowadziła Pani Dyrektor Bogumiła Bobińska wraz z uczennicą klasy 3 a- Julią Siudą. Program artystyczny wprowadzał uczniów w Krainę Wiedzy, Tańca i Muzyki oraz Fantazji.

Swoją obecnością zaszczyciły naszą szkołę z-ca Burmistrza Pani Małgorzata Pasierbowicz oraz  dyrektor Zespołu Obsługi Szkół i Placówek Oświatowo- Wychowawczych-  Pani Dorota Miszczak. Wśród zaproszonych gości były również: nasza Pani Dyrektor Barbara Jarocka, Przewodnicząca Rady Rodziców- - Pani Kamila Bartoszek oraz rodzice i dziadkowie uczniów klas pierwszych.

Pierwszoklasiści z przejęciem wypowiadali słowa ślubowania. Na pamiątkę otrzymali książeczki ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 8 oraz rożki ze smakołykami od władz miasta.

Klasa 3 a w prezencie dostała gorące brawa i słowa uznania za przygotowany program artystyczny. Serdecznie dziękujemy.