Jasełka klas I - III

Ostatnie dni w roku przed świętami Bożego Narodzenia są wyjątkowe dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III.

Podczas przedświątecznego spotkania na korytarzu szkolnym pastuszek, aniołek, diabełek oraz uczniowie klasy III b wykonujący inscenizację pt. „Jasełka” wprowadzili swoich kolegów w wyjątkową atmosferę świąt. Na tle pięknej, świątecznej dekoracji ze stajenką poszczególne klasy uczestniczyły w koncercie kolęd i zaprezentowały przygotowane na ten dzień kolędy i pastorałki. Do śpiewu dołączył również szkolny zespół muzyczny ze swoim opiekunem. Śpiewane przy akompaniamencie dzwonków i innych instrumentów kolędy rozbrzmiewały w całej szkole. Na zakończenie pani dyrektor złożyła wszystkim dzieciom i nauczycielom życzenia świąteczne, a uczennica prowadząca spotkanie słowami: „grudniowa piękna noc z kolędą przyszła do nas, grudniowa piękna noc przez ludzi wymarzona” zaprosiła dzieci na klasowe wigilie.