Bal karnawałowy

W dniu 06.02.2020r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową przystrojoną kolorowymi balonami i serpentynami. Wszystkie dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  swoich ulubionych bohaterów.

Były wróżki, księżniczki, piraci, rycerze, policjanci i wiele innych znanych postaci. Bal prowadziła pani Wioletta Malinowska, dzieci bawiły się znakomicie przy dźwiękach różnorodnej muzyki. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Prowadząca bal urozmaicała zabawę ciekawymi konkursami, np.: prezentacja strojów karnawałowych wszystkich uczestników, pokaz tańców solowych.
Dzieci i wychowawcy spędzili czas w miłej atmosferze,  wspólna zabawa przyniosła wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Edyta Jarkiewicz
Małgorzata Zadeberna