KONKURS PIOSENKI ŚWIETLICOWEJ

KONKURS PIOSENKI ŚWIETLICOWEJ

10 czerwca w Szkole Podstawowej nr 4 w Oławie odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świetlicowej,
w którym zespół z naszej szkoły w składzie: Klaudia Ziemiańska, Wiktoria Śledź, Wiktoria Sączawa, Natalia Staniec, Wiktoria Wójcik, Ewelina Fojt, Julia Mróz, Amelia Kastelik, Dominika Sielewicz i Bartłomiej Świerzko zajął II miejsce.
Jury oceniało dobór tematyczny piosenek (miały dotyczyć czterech pór roku), interpretację, walory głosowe oraz układ choreograficzny. Nasze dzieci zaprezentowały cztery utwory: „Czas wakacji”, „Jesień jesieniucha”, „Śniegowy bałwanek” i „Wiosno, wiosneczko”.