Minipiłka ręczna dziewcząt

Hala OCKF w Oławie to arena zawodów międzyszkolnych w minipiłce ręcznej dziewcząt. 5.12.2019 r. szkołę reprezentowały dziewczęta Ada Butwicka 6b, Amelia Sienkiewicz 6b, Lena Buczak 6c, Julia Marchewka 6c, Amelia Brząkała 6d, Zuzanna Bartoszek 6b, Zuzanna Smyk 6a, Zofia Marek 6a, Karina Piszczyńska 6d, Sara Kubiak 6d, Gabriela Jańczyk 6b, Dominika Kościelska 6a. Uczennice, którymi opiekowała się Elżbieta Charczuk, odnotowały kolejne zwycięstwo.

W zawodach powiatowych w minipiłce ręcznej Oławę reprezentowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 8: Ada Butwicka 6b, Amelia Sienkiewicz 6b, Lena Buczak 6c, Julia Marchewka 6c, Amelia Brząkała 6d, Zuzanna Bartoszek 6b, Zuzanna Smyk 6a, Zofia Marek 6a, Karina Piszczyńska 6d, Sara Kubiak 6d, Gabriela Jańczyk 6b, Dominika Kościelska 6a. Zawodniczki ponowie odniosły sukces i zajęły I miejsce w powiecie. Zwyciężczynie otrzymały puchar dla szkoły. Rozgrywki odbyły się 17.12.2019 r. w Hali OCKF, a opiekunem zespołu była Elżbieta Charczuk.