Minikoszykówka dziewcząt

7.11.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 obyły się zawody międzyszkolne w minipiłce koszowej dziewcząt. Uczennice szkoły w składzie: Ada Butwicka 6b, Amelia Sienkiewicz 6b, Lena Buczak 6c, Julia Marchewka 6c, Karolina Kucharczyk 6c, Amelia Brząkała 6d, Wiktoria Kołek 6f, Zuzanna Smyk 6a, Zofia Marek 6a, Karina Piszczyńska 6d, Sara Kubiak 6d, Dominika Kościelska 6a zdobyły I miejsce i awansowały do zawodów powiatowych. Opiekunem zespołu była Elżbieta Charczuk.

19.11.2019 r. w Gaci odbyły się zawody powiatowe w minipiłce koszowej dziewcząt. Sportsmenki „ósemki” zdobyły II miejsce, grając w składzie: Ada Butwicka 6b, Amelia Sienkiewicz 6b, Lena Buczak 6c, Julia Marchewka 6c, Karolina Kucharczyk 6c, Amelia Brząkała 6d, Wiktoria Kołek 6f, Zuzanna Smyk 6a, Zofia Marek 6a, Karina Piszczyńska 6d, Sara Kubiak 6d, Dominika Kościelska 6a. Szkoła wzbogaciła się dzięki temu o puchar. Opiekunem zespołu była Elżbieta Charczuk.