Mistrzostwa powiatu w minisiatkówce klas V i VI

Do hali OCKF w Oławie przyjechały zespoły, aby rozegrać powiatowy turniej w minipiłce siatkowej „3”. 3 marca 2020 r. był szczęśliwy dla chłopców: Seweryna Marka 6d, Michała Falińskiego 6c, Marcela Bajakowskiego 6f, Szczepana Wilgosza 6f, Wojciecha Gancarczyka 6f, Tymoteusza Mijała 5a, Macieja Ignatowicza 5e, Jakuba Kowalczyka 5e. Wygrali zawody powiatowe.

Opiekun Roman Maślanka był dumny z wychowanków. Tylko jedno miejsce niżej zanotowały dziewczynki. Drugie miejsce w powiecie uzyskały: Amelia Brząkała 6d, Zuzanna Sobótka 6a, Gabriela Jańczyk 6b, Katarzyna Lala 6e, Kira Ekert 6f, Magdalena Smolińska 5c, Daria Lichańska 5b, Paulina Mazurkiewicz 6f. Opiekunem był Maciej Juszko. Oba zespoły nagrodzono pucharami.