Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

I oto wybrzmiał pierwszy z wielu dzwonków, które będą się regularnie odzywać w kolejnym roku szkolnym. Trzydziestym już i  zapewne wyjątkowym pod wieloma względami, ale to wciąż nieodkryta karta… Zapiszmy ją więc jak najpiękniej!
   Oby ten rok obfitował w szereg pomyślnych -dla uczniów, ich rodziców i pracowników- zdarzeń. Nie bójmy się nowości, zmian, wyzwań… Śmiało stawiajmy im czoła i cieszmy się ze zwycięstw, choćby tych najdrobniejszych. Ale niech dobry los nam sprzyja i nasze starania nagradza także spektakularnymi sukcesami. Jeśli nieuniknione będą  drobne niepowodzenia, potknięcia- wyciągajmy z nich mądre wnioski , które uchronią nas przed upadkiem i sprawią, że staniemy się jeszcze  silniejsi.
A że w kontaktach z ludźmi nieoceniona okazuje się  wzajemna życzliwość i pogoda ducha-niech jej nikomu nie zabraknie.

DOBREGO, JAK NAJLEPSZEGO  ROKU 2014/2015, Z PIĘKNYM BRZMIENIEM DZWONKA W TLE - CZYSTYM, SZCZERYM, RADOSNYM…