Szkolny konkurs chemiczny z okazji Światowego Dnia Wody 2021

W naszej szkole, w ramach projektu edukacyjnego, odbył się konkurs pt. „Woda okiem chemika” skierowany do uczniów klas VII.

Zadanie polegało na przedstawieniu (w formie filmu, prezentacji lub komiksu) i wyjaśnieniu doświadczenia z użyciem wody. Zważywszy na to, że chemia to dla młodzieży w tym roku nowy przedmiot, tym bardziej dziękujemy za wszystkie nadesłane prace.
Jury w składzie: Brygida Baranowska, Alicja Barczyk, Mariola Błaszków, Agnieszka Dziwak, Edyta Jakubowska, Ilona Różalska, Małgorzata Wyskiel wyłoniło zwycięzców. Każdy z uczestników dostał ocenę z chemii, a laureaci konkursu otrzymają dyplomy. Gratulujemy!

Laureaci konkursu:

I miejsce  -  MATEUSZ MUCZYŃSKI KLASA VII F