Szóstoklasista roku 2015

Aleksandra Szymkowiak z klasy 6c zdobyła tytuł „Szóstoklasisty roku 2015”.

7 maja podczas VI Miejskiego Konkursu Interdyscyplinarnego "Szóstoklasista roku" spotkali się najzdolniejsi uczniowie oławskich szkół podstawowych. Konkurs, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 5 pod patronatem Burmistrza Miasta Oława, odbył się w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Sandra Grabarczyk z kl. 6b, Majka Muszyńska z kl. 6d i Aleksandra Szymkowiak z kl. 6c. Zaszczytny tytuł „Szóstoklasisty roku 2015” przypadł Oli Szymkowiak. Drugie miejsce zajęła Majka Muszyńska, natomiast miejsce trzecie Natalia Konarska ze Szkoły Podstawowej nr 2. Gratulacje oraz nagrody przekazali: zastępca burmistrza Małgorzata Pasierbowicz, poseł Roman Kaczor oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Magdalena Ziółkowska.

Serdecznie gratulujemy Oli i Majce!