Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy

14 maja 2015 r. odbył się I Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem "Ssaki Polski". Dziesięć trzyosobowych zespołów ze wszystkich szkół podstawowych w Oławie zmagało się z dziesięcioma zadaniami. Uczniowie musieli się wykazać wiedzą na temat budowy, czynności życiowych oraz  przystosowań do środowiska życia  ssaków. Rozpoznawali także na zdjęciach ssaki żyjące w Polsce. Zadania do konkursu przygotowały B. Baranowska i E. Jakubowska.
I miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej nr 8 w składzie: Jakub Ciecierski z kl. 6d, Sandra Grabarczyk z kl. 6b i  Kaja Sikorska z kl. 4b. Drugie miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej nr 4 a III miejsce zespół ze Szkoły Podstawowej  nr 2. Zwycięzcom gratulujemy.