Dzień Sportu

Z okazji Dnia Dziecka dzieci z klas młodszych wybrały się do kina na film „Sekrety morza”, a uczniowie klasy czwartych, piątych i szóstych świętowali Dzień Sportu razem z zaproszonymi na imprezę gośćmi – trenerem Markiem Plochem i Mateuszem Zuchorą – zawodnikiem OKK PLOCH Team, który będzie reprezentował Polskę na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Kajakarstwie Klasycznym.

Poszczególne klasy rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach: bieg z ziemniakiem, wyścigi na piłkach i ze skakanką, przeciąganie liny. Nasi goście uważnie przyglądali się sportowym potyczkom, rozstrzygnęli konkurs plastyczny, a także podpisywali dyplomy i zdjęcia.

W tym dniu wszyscy czuli się zwycięzcami, a z okazji Dnia Dziecka nie zabrakło również słodkich upominków.

Sportowcy wpisali się do kroniki szkolnej i pozowali do zdjęć z poszczególnymi klasami oraz nauczycielami, którzy brali udział w imprezie.