Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca 2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

26 czerwca, podczas uroczystych apeli z okazji zakończenia roku szkolnego, pożegnano szóstoklasistów, którzy zakończyli naukę w szkole podstawowej i nagrodzono uczniów, którzy w roku szkolnym 2014/2015 osiągnęli wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.
Nagrodę Rady Pedagogicznej otrzymali: Sandra Grabarczyk, Aleksandra Szymkowiak i Jan Wilgosz. Najmilszą Absolwentką została Aleksandra Szymkowiak, a  Najmilszym Absolwentem – Jan Wilgosz. Tytuł Fair Play również zdobył Jan Wilgosz. Nagrody otrzymali także najlepsi sportowcy i uczniowie zaangażowani w działania na rzecz szkoły.

Nagrodę Burmistrza Miasta Oława „Złoty Kogut” przyznano: Jakubowi Ciecierskiemu, Sandrze Grabarczyk, Larysie Jazienickiej, Majce Muszyńskiej, Annie Szewczyk, Aleksandrze Szymkowiak i Janowi Wilgoszowi. Uczniowie odebrali to wyróżnienie 23 czerwca w Sali Rajców Urzędu Miejskiego.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji, absolwentom zaś powodzenia w gimnazjum!