Wielka Zbiórka Książek 2018

Już po raz trzeci włączyliśmy się w ogólnopolską akcję prowadzoną przez fundację Zaczytani.org, zbierając książki dla MAŁYCH i DUŻYCH Pacjentów!

Akcja trwała od 23 kwietnia do 20 maja, wzięło w niej udział 67 osób. Rodzice i uczniowie przynosili do biblioteki szkolnej nowe i używane książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Większość z nich była w bardzo dobrym stanie, ale zdarzyły się też takie, których nie mogliśmy przekazać chorym (odrzuciliśmy prawie pięćdziesiąt książek).

388 książek trafiło na Dworzec Główny we Wrocławiu (do magazynu Wielkiej Zbiórki Książek), skąd powędrują do wybranych szpitali, a 135 przekażemy pacjentom oddziału dziecięcego oławskiego szpitala. W imieniu obdarowanych składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom.Uśmiech