Spotkanie z Marcinem Pałaszem

W ubiegłym roku szkolnym istniały realne szanse na spotkanie z Marcinem Pałaszem, ostatecznie się to  jednak nie udało. Kolejna okazja nadarzyła się w listopadzie 2017r., ale i tym razem nie doszło ono do skutku.
         11 kwietnia 2018r. powiedzenie "do trzech razy sztuka" spełniło się w 100%  i wszyscy byli zgodni co do tego, że WARTO BYŁO CZEKAĆ!

Marcin Pałasz okazał się niezwykle ciepłym, kontaktowym, zdystansowanym do siebie człowiekiem, który w zabawny, wyjątkowo barwny sposób opowiadał o sobie, swojej pracy i ukochanym psie, a zazarazem głównym bohaterze wielu książek. Zadowoleni byli wszyscy: autor, który na takiego wyglądał, a o uczestnikach spotkania: uczniach klasy 4a, 4f oraz członkach Koła Przyjaciół Książki powiedział: "świetne dzieciaki". Gospodarze wydarzenia, bo było udane pod każdym względem, a  paniom udało się sprzedać wszystkie sprowadzone z wydawnictwa książki. Dzieciaki, które słuchały jak zaczarowane, świetnie się bawiły, a ratusz opuszczały z książkami podpisanymi przez autora, autografami na zakładkach i w świetnych humorach. Opiekunki, które nie miały żadnych powodów do narzekania, a ze spotkania cieszyły się podwójnie, kiedy okazało się, że "Pan od Elfa" wkrótce opuści Wrocław i wyprowadzi się na drugi koniec Polski.

W podzięce za skierowanie zaproszenia właśnie do nas, nisko kłaniamy się Paniom z Oddziału Dziecięcego Biblioteki Miejskiej w Oławie i oczywiście prosimy " o jeszcze".