Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego to moment szczególny. Po okresie wytężonej pracy i nauki przychodzi bowiem czas na zasłużony odpoczynek. Rok szkolny 2017/2018 pożegnaliśmy podczas uroczystych apeli, przygotowanych przez klasy 6a i 3d pod kierunkiem nauczycieli: Mirosławy Jagodzińskiej, Haliny Walczak i Agnieszki Sawickiej.

W uroczystości wzięły udział władze oświatowe naszego miasta: zastępca burmistrza Małgorzata Pasierbowicz, dyrektor ZOSiPOW Jerzy Owczarski wraz z zastępcą Dorotą Miszczak. Przybyli również przedstawiciele Rady Rodziców. Podczas apeli nagrodzono uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, wybitnych sportowców i laureatów konkursów. Nagrodę Rady Pedagogicznej przyznano: Karolinie Jóźków, Adamowi Charciarkowi i Karolowi Lechowi. Najmilszą Szóstoklasistką została Viktoria Mikołajek, a Najmilszym Szóstoklasistą – Adam Charciarek.

19 czerwca w sali rajców oławskiego ratusza burmistrz Tomasz Frischmann wręczył statuetki „Złotego Koguta” za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018. W tym roku te wyjątkowe nagrody powędrowały do: Ady Butwickiej, Adama Charciarka, Karoliny Jóźków, Kariny Kopały, Karola Lecha i Adama Miłosza.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy radosnych i pełnych wrażeń wakacji. Do zobaczenia za dwa miesiące!