Piłka siatkowa

28.02.2020 r. w hali sportowej OCKF odbyły się rozgrywki z minipiłki siatkowej klas piątych ”3”. Świetnie reprezentowali szkołę siatkarze i siatkarki, zdobywając I miejsce w Oławie.

Dziewczęta: Amelia Brząkał 6d, Zuzanna Sobótka 6a, Gabriela Jańczyk 6b, Katarzyna Lala 6e, Kira Ekert 6f, Magdalena Smolińska 5c, Daria Lichańska 5b, Paulina Mazurkiewicz 6f. Czuwającym nad dobrą grą zespołu był Roman Maślanka. Chłopcy: Seweryn Marek 6d, Michał Faliński 6c, Marcel Bajakowski 6f, Szczepan Wilgosz 6f, Wojciech Gancarczyk 6f, Tymoteusz Mijał 5a, Maciej Ignatowicz 5e, Jakub Kowalczyk 5e. Opiekunem był Maciej Juszko. Zespoły reprezentować będą miasto w zawodach powiatowych.

W hali OCKF w Oławie 26.02.2020 r. spotkały się zespoły siatkarskie dziewcząt i chłopców z klas szóstych ”4” z miasta. Uczennice grające w składzie: Ada Butwicka 6b, Zuzanna Smyk 6a, Zofia Marek 6a, Sara Kubiak 6d, Karina Piszczyńska 6d, Lena Buczak 6c, Zofia Żrałko 6c, Zuzanna Bartoszek 6b, Amelia Sienkiewicz 6b zajęły II miejsce. Opiekunem zespołu była Elżbieta Charczuk. Koledzy dziewcząt także byli drudzy i zagrali w następującym zestawieniu: Kacper Leja 6b, Arkadiusz Kwarciak 6d, Jan Jankowiak 6d, Michał Waliczek 6e, Nikodem Wild 6e, Nikita Lichtryniuk 6b, Oliwier Makadoński 6a, Kacper Łyczkowski 6a, Mateusz Rychłowski 6a, Oliver Augustyn 6a. Zespołem zajmował się Roman Maślanka.