Bal karnawałowy klas starszych

6 lutego w godzinach popołudniowo-wieczornych odbył się bal karnawałowy klas 4-6 zorganizowany przez szkolny Samorząd Uczniowski. Cel balu był szczytny, zbierano bowiem pieniądze na leczenie Tosi Wiśniewskiej – malutkiej dziewczynki cierpiącej na SMA.

Dyskotekę prowadził profesjonalny DJ, u którego można było zamawiać ulubione piosenki. Sala gimnastyczna była pięknie ozdobiona, do tego działały efekty świetlne. Samorząd Uczniowski zorganizował też konkurs na najlepsze przebranie. 6 najlepiej przebranych osób (wg głosowania SU) otrzymało nagrody w postaci drobnego upominku ufundowanego przez Samorząd Uczniowski. Wszyscy bawili się świetnie.

Na leczenie Tosi Wiśniewskiej zebrano kwotę ponad 800 złotych, co w połączeniu z dochodem z kiermaszu pozwoliło przekazać ponad 2 tysiące złotych na leczenie maleńkiej mieszkanki naszego powiatu.