WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK 2020

W tym roku po raz kolejny włączyliśmy się w Wielką Zbiórkę Książek organizowaną przez fundację Zaczytani.org. W sumie zebraliśmy 701 książek dla młodszych i starszych czytelników, ale ponieważ nie wszystkie spełniły wymogi, ostatecznie przekazaliśmy organizatorom 515 egzemplarzy. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom oraz Panu Tomaszowi Wilgoszowi, który przewiózł paczki z książkami do magazynu we Wrocławiu.

Od 8 września do 11 października w bibliotece szkolnej trwała zbiórka książek dla pacjentów szpitali i pensjonariuszy placówek pomocowych i opiekuńczych w ramach Wielkiej Zbiórki Książek. W tym roku pobiliśmy rekord - 701 zebranych książek, z czego 515 trafiło do magazynu we Wrocławiu. W akcję włączyło się 113 osób. Dziękujemy!