Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Karola Rolow Miałowskiego
-
Galeria
Koła zainteresowań w roku szkolnym 2023/2024
Wykaz zajęć pozalekcyjnych - koła zainteresowań - w roku szkolnym 2023/2024
Klasy I - III
L.p. |
Nazwa koła
|
Klasy |
Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego zajęcia |
Termin |
Miejsce |
1. |
„Ruch i sztuka” |
I |
E. Jarkiewicz |
Wtorek, 6 lekcja |
s. 50 |
2. |
Koło plastyczne |
I |
R. Zygmunt |
Poniedziałek, 6 lekcja |
s.36 |
3. |
Koło plastyczne |
II |
A. Obręcka |
Czwartek, 3 lekcja |
s. 54 |
4. |
Koło logicznego myślenia |
II |
A. Sawicka |
Wtorek, 3 lekcja |
s. 54 |
5. |
SKS |
II |
G. Fidala |
Czwartek, 3 lekcja |
Sala gimnast. |
6. |
Koło komputerowe |
II |
A. Świerczyńska |
Czwartek, 3 lekcja |
s. 20 |
7. |
Koło muzyczne |
III |
J. Kłeczek |
Czwartek, 6 lekcja |
s. 50 |
8. |
Koło przyrodnicze |
III |
A. Markowska |
Czwartek, 6 lekcja |
s. 45 |
9. |
Koło komputerowe |
III |
A. Świerczyńska |
Wtorek, 5 lekcja |
s. 20 |
Klasy IV – VIII
L.p. |
Nazwa koła
|
Klasy |
Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego zajęcia |
Termin |
Miejsce |
1. |
Kuchcik |
IV-VIII |
T. Pustelnik |
Piątek, 9 lekcja |
s. 7 |
2. |
Koło przyrodnicze |
IV-V |
E. Jakubowska |
Poniedziałek, 7 lekcja |
s. 6 |
3. |
Koło matematyczne |
VII |
I. Kochutek |
Wtorek, 8 lekcja |
s. 8 |
4. |
Koło redakcyjne |
IV-VIII |
M. Jagodzińska |
Poniedziałek, 7 lekcja |
s. 20 |
5. |
Koło geograficzne |
V-VI |
A. Dziwak |
Poniedziałek, 7 lekcja |
s. 33 |
6. |
Koło chemiczne |
VII-VIII |
M. Wyskiel |
Środa, 9 lekcja |
s. 5 |
7. |
Koło historyczne |
IV-VIII |
I. Pętal |
Poniedziałek, 8 lekcja |
s. 2 |
8. |
Koło informatyczne |
IV-VIII |
B. Rakowiecki |
Poniedziałek, 7 lekcja |
s. 18 |
9. |
SKS |
IV-V dz. i ch. |
M. Juszko |
Środa, 7 lekcja |
Sala gimnast. |
10. |
SKS |
VII-VIII ch. |
M. Juszko |
Środa, 8 lekcja |
Sala gimnast. |
11. |
Szkolna liga strzelecka |
IV-VIII |
R. Maślanka |
Wtorek, 14.30-16.00 |
Strzelnica miejska |
12. |
SKS (z programu Szkolny Klub |
IV-VI |
I. Różalska |
Poniedziałek 13.35 - 14.35 Środa 14.35 -15.35 |
Sala gimnast. |
13. |
SKS |
VII-VIII dz. |
I. Różalska |
Czwartek, 9 lekcja |
Sala gimnast. |
14. |
Koło plastyczne |
IV-VII |
R. Maławska |
Wtorek, 8 lekcja |
s.7 |