Koncert dla Przyjaciół Szkoły

3 grudnia 2015 roku odbył się koncert dedykowany Przyjaciołom

Grudzień to miesiąc szczególny, w którym przekazujemy sobie życzenia. A dobrych słów wszakże nigdy za wiele, więc w tym magicznym miesiącu postanowiliśmy zaprosić do „Ósemki” naszych Przyjaciół, na których zawsze możemy liczyć. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali wspaniały koncert dedykowany właśnie Przyjaciołom, którym w ten symboliczny sposób próbowano się odwdzięczyć za hojność, serdeczność, otwartość i bezinteresowność. W zimowej scenerii uczniowie zaprezentowali swe liczne talenty: wokalne, muzyczne, taneczne… Nie zabrakło ciepłych słów, a  nawet oznak wzruszenia. Podczas uroczystości wręczono odznaki „Przyjaciel Dziecka”, przyznane przez Zarząd Dolnośląski  TPD we Wrocławiu, za stałą pomoc udzielaną dzieciom.  Wyróżnienia te otrzymali: Pani Judyta Iżuk, Pan Zbigniew Frysztak, Pan Leszek Waś i Pan Tomasz Wilgosz.