Sukcesy szachistów

Kolejne zawody, w których z bardzo dobrej strony pokazali się uczniowie naszej szkoły, to szachy. Zawody międzyszkolne odbyły się w Klubie Parnas 24.10.2019 r. Ponownie odnieśliśmy zwycięstwo. Szkołę reprezentowali: Mateusz Muczyński 6f, Szczepan Wilgosz 6f, Karina Piszczyńska 6d, Amelia Górska 4a. Zwycięskim zespołem opiekował się Grzegorz Fidala.

Kolejnym szczeblem w rywalizacji szachowej były zawody powiatowe rozegrane 25.11.2019 r. Uczniowie szkoły: Mateusz Muczyński 6f, Szczepan Wilgosz 6f, Karina Piszczyńska 6d, Amelia Górska 4a odnieśli spektakularne zwycięstwo i będą reprezentować powiat oławski w zawodach wojewódzkich. Szkoła otrzymała puchar, a opiekunem zespołu był Grzegorz Fidala.

17.12.2019 r. w finale wojewódzkim we Wrocławiu w szachach nasza szkoła reprezentowana była przez Karolinę Wachał, Mateusza Muczyńskiego, Szczepana Wilgosza, Amelię Górską. Po wielogodzinnych zmaganiach okazało się, że uczniowie zdobyli bardzo dobre VI miejsce w województwie dolnośląskim. Zespołem opiekował się Grzegorz Fidala.