Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w tym roku przebiegła zupełnie nietypowo ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju. Wprawdzie po ponad trzech miesiącach mogliśmy się spotkać w szkole, ale były to spotkania kameralne, z ograniczeniami  sanitarnymi – uczniowie poszczególnych klas odbierali świadectwa i nagrody za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i zwycięstwo w konkursach, zachowując odpowiednie odstępy i w maseczkach na twarzach.

23 czerwca na hali sportowej Burmistrz Miasta Oława Tomasz Frischmann wręczył uczniom oławskich szkół nagrody „Złoty Kogut” za najlepsze wyniki edukacyjne, aktywność, zaangażowanie w życie szkoły, a także zadania wolontariackie. W tym roku tą wyjątkową nagrodą wyróżniono sześcioro uczniów SP nr 8 w Oławie: Zuzannę Bartoszek (6b), Gabrielę Jańczyk (6b), Amelię Sienkiewicz (6b), Michała Falińskiego (6c), Karinę Piszczyńską (6d) i Szczepana Wilgosza (6f).

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wspaniałych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!