Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września zabrzmiał pierwszy dzwonek, obwieszczając rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021. Po niemal półrocznej przerwie wróciliśmy do szkoły w trybie stacjonarnym i mamy nadzieję, że w ten sposób będziemy się uczyć aż do wakacji.

Pierwszoklasistów i towarzyszących im rodziców powitały dyrektor Barbara Jarocka, wicedyrektor Małgorzata Piszczyńska oraz wychowawczynie: Justyna Kłeczek, Agnieszka Sawicka, Agnieszka Stanasiuk i Małgorzata Woźniak.

Uczniowie klas II, III, IV, V, VI i VII spotkali się z wychowawcami w swoich klasach. Spotkaniom tym towarzyszył ogromny entuzjazm, wszyscy bowiem byliśmy już bardzo spragnieni towarzystwa koleżanek i kolegów, rozmów twarzą w twarz, uśmiechu przyjaciół…

Z pewnością ten rok szkolny będzie inny niż wszystkie poprzednie, ale mamy nadzieję, że poradzimy sobie z czekającymi nas wyzwaniami. Zadbajmy o nasze bezpieczeństwo i zdrowie, przestrzegając zaleceń sanitarnych, byśmy jak najdłużej mogli się uczyć na terenie szkoły i cieszyć się bezpośrednim kontaktem z nauczycielami i rówieśnikami.

Wszystkim Uczniom życzymy sukcesów w nauce, wytrwałości w pracy, ciekawych doświadczeń, twórczych pomysłów oraz ogromu pozytywnej energii.