Kalendarium

Środa, 2020-12-02

Imieniny: Balbiny, Ksawerego

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich tych, którzy uczestniczą w tak ważnym procesie nauczania i wychowania młodych ludzi – nauczycieli, wychowawców, pedagogów, a także pracowników oświaty.(...)
W tym szczególnym dniu jeszcze bardziej uświadamiamy sobie, że praca nauczyciela to coś więcej niż godziny spędzone przy tablicy. To uwaga poświęcona podopiecznym,
a także dbałość o ich ciągły rozwój i bezpieczeństwo. To również dzielenie z uczniami ich sukcesów i porażek, bycie blisko, wspieranie oraz zrozumienie potrzeb.
(fragment listu ministra Dariusza Piontkowskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej).

 

A nasi uczniowie z okazji święta wykonali wspaniałe podobizny swoich pedagogów i innych pracowników szkoły. Najchętniej portretowanymi nauczycielami byli pani Agnieszka Dziwak (nauczycielka geografii) i pan Grzegorz Fidala (wuefista) oraz pan Krzysztof Mikoda (konserwator). Wystawę prac można oglądać na łączniku. Wszystkim pracownikom szkoły życzymy cierpliwości, wytrwałości, zdrowia i pogody ducha, a nauczycielom twórczej pasji i odwagi podejmowania ambitnych wyzwań oraz wspaniałych, zdolnych uczniów.

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie