Jesteś tutaj: Start / Archiwum / Rok 2016/2017 / Konkursy

Konkurs Piosenki Świetlicowej

2017-03-24

W dniu 24 marca 2017 roku w Ośrodku Kultury w Oławie odbył się XVI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świetlicowej "Piosenka na dobry humor", zorganizowany po raz kolejny przez naszą szkołę. Udział w tym wydarzeniu wzięły zespoły ze wszystkich oławskich podstawówek.

Więcej o: Konkurs Piosenki Świetlicowej

Szóstoklasista Roku 2017

2017-05-11

11 maja 2017 r. w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w Oławie odbył się Turniej Wiedzy i Umiejętności "Szóstoklasista Roku 2017", zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 5 pod patronatem Burmistrza Miasta Oława. Do rywalizacji przystąpili najzdolniejsi uczniowie klas szóstych oławskich szkół podstawowych.

Więcej o: Szóstoklasista Roku 2017

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Zintegrowanej

2017-05-15

15 maja 2017 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy Zintegrowanej, w którym wzięło udział dziesięciu trzecioklasistów z pięciu oławskich szkół podstawowych.

Więcej o: Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Zintegrowanej

Międzyszkolny Konkurs Historyczny

2017-05-26

26 maja 2017 r. uczniowie oławskich szkół podstawowych stoczyli między sobą "bitwę historyczną". W sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w Oławie odbył się Międzyszkolny Konkurs Historyczny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 im. Jana Pawła II w Oławie pod patronatem Burmistrza Miasta.

Więcej o: Międzyszkolny Konkurs Historyczny

IX Miejski Konkurs Języka Angielskiego

2017-05-24

W środę 24.05.2017 r. reprezentanci naszej szkoły - Bogna Zaklukiewicz z kl. 6c i Adam Charciarek z kl.5c - wzięli udział w IX Miejskim Konkursie Języka Angielskiego.

Więcej o: IX Miejski Konkurs Języka Angielskiego

Podróż po Europie

2017-06-20

Miejsce I i tytuł LAUREATA w Dolnośląskim Projekcie Podróż po Europie – kierunek Budapeszt.

Więcej o: Podróż po Europie

Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny"

2016-11-23

23 listopada odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY.

Więcej o: Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny"

“Czerwony Krzyż zawsze w obronie praw dziecka”

2016-12-02

KONKURS PLASTYCZNY

PH ,,CZERWONY KRZYŻ ZAWSZE O OBRONIE PRAW DZIECKA”

POD HONOROWY PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA

I BURMISTRZA BRZEGU

Więcej o: “Czerwony Krzyż zawsze w obronie praw dziecka”

Konkurs zDolny Ślązaczek

2017-01-18

Julia Świerczok jest finalistką wojewódzkiego  konkursu zDdolny Ślązaczek z matematyki oraz języka polskiego.

Więcej o: Konkurs zDolny Ślązaczek

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

2017-02-08

8 lutego uczniowie oławskich szkół podstawowych wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Klas I-III zorganizowanym przez naszą szkołę.

Więcej o: Międzyszkolny Konkurs Recytatorski