Jesteś tutaj: Start / Archiwum / Rok 2017/2018 / Imprezy

Imprezy

Piknik Rodzinny

2018-06-09

W  sobotę 9 czerwca na terenach zielonych odbył się Piknik Rodzinny. Impreza zgromadziła liczne grono rodziców i uczniów, była więc wspaniałą okazją do integracji społeczności szkolnej. W programie znalazły się m.in.: występy artystyczne, konkursy i zabawy oraz plener plastyczny. Przyłączyliśmy się także do ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

Więcej o: Piknik Rodzinny

2018-06-01

Dzień Dziecka rządzi się swoimi prawami – w tym dniu nie ma lekcji, kartkówek, sprawdzianów...
To czas relaksu i zabawy - młodsi uczniowie wybrali się więc do kina (dzieci z oddziałów przedszkolnych na film „Kaczki z gęsiej paczki”, a uczniowie klas I-III na „Wyszczekanych”), starsi natomiast, jak co roku, obchodzili Dzień Sportu.

Więcej o: Dzień Dziecka

Pasowanie na ucznia

2017-10-25

25 października 2017 roku przyjęliśmy do społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych. Tematem przewodnim uroczystości były książki i korzyści płynące z czytania, ponieważ „książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy”, a  „kto potrafi zaprzyjaźnić się z książką, zyska wiernego i oddanego przyjaciela”.

Więcej o: Pasowanie na ucznia

W oczekiwaniu na Boże Narodzenie

2017-12-29

Tradycyjnie w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadza nas wyczekiwana przez dzieci wizyta św. Mikołaja, jasełka, piękne dekoracje na szkolnych korytarzach, a drugi rok z rzędu również koncert kolęd oraz piosenek świątecznych śpiewanych w językach obcych.

Więcej o: W oczekiwaniu na Boże Narodzenie

Święto Szkoły

2018-01-11

"Jak to na Olimpie"

11 stycznia 2018 r. uczniowie klas IV-VI wraz z nauczycielami przenieśli się na Olimp, by tam obchodzić Święto Szkoły.

Więcej o: Święto Szkoły

Bale karnawałowe 2018

2018-02-08

W tym roku najmłodsi bawili się w styczniu na kameralnych balach klasowych, zaś uczniowie klas IV-VI wzięli udział w zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski 8 lutego 2018 r. - w Tłusty Czwartek.

Więcej o: Bale karnawałowe 2018

„Świat widziany przez różowe okulary“- świętujemy pierwszy dzień wiosny.

2018-03-21

Z okazji powitania kalendarzowej wiosny uczniowie naszej szkoły założyli kolorowe ubrania i okulary przeciwsłoneczne. W opinii uczniów świat widziany w wesołych barwach wydawał się bardziej optymistyczny i weselszy, niż zazwyczaj.

Więcej o: „Świat widziany przez różowe okulary“- świętujemy pierwszy dzień wiosny.

2018-04-26

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Wszyscy ludzie – przyjaciele Ziemi – podejmują różne działania, które mają sprawić, by nasza planeta stała się piękniejsza, zdrowsza i bezpieczniejsza dla wszystkich.

Więcej o: Dzień Ziemi