Jesteś tutaj: Start / Archiwum / Rok 2017/2018 / Konkursy

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny

2018-02-14

W styczniu 2018r. odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Jedna pasja – Droga do Pjongczang”, zorganizowany przez SP nr 71 im. Leona Kruczkowskiego we Wrocławiu. W konkursie wzięło udział dziesięcioro dzieci z naszej świetlicy. Wśród laureatów znalazły się: Zuzanna Mielcarek (II miejsce) i Karolina Marek (wyróżnienie).

Więcej o: Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny

Szkolny Konkurs Recytatorski Klas I-III

2018-02-15

W dniach 12 i 15 lutego 2018 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dzieci z klas I – III.

Wzięło w nim udział 24 uczniów - laureatów klasowych eliminacji. Konkurs przeprowadzony został w trzech kategoriach wiekowych. Dzieci przygotowały piękne wiersze wielu współczesnych polskich poetów.

Więcej o: Szkolny Konkurs Recytatorski Klas I-III

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

2018-02-21

W tegorocznym Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Klas I - III z satysfakcją odnotowaliśmy zwycięstwo dwóch naszych uczennic: pierwszoklasistki Liwii Kłeczek, recytującej „Kolorową krowę” i bezkonkurencyjnej trzecioklasistki Poli Brzezickiej, prezentującej „Balladę o królewnie, która na wszystko kręciła nosem”. Ponadto naszą szkołę reprezentował Maciej Buch, który przygotował „Balladę o panu Tralalińskim” i chociaż tym razem nie znalazł się w gronie zwycięzców, wiążemy z nim duże nadzieje.

Więcej o: Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Miejski Konkurs Baśniowy

2018-04-12

12 kwietnia br. trzyosobowa drużyna, złożona z uczniów klas czwartych (laureatów szkolnego konkursu), wzięła udział w Miejskim Konkursie Baśniowym, zorganizowanym przez SP nr 2 im. Jakuba Sobieskiego w Oławie.

Więcej o: Miejski Konkurs Baśniowy

IV Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem „Płazy Polski”

2018-04-23

W dniu 23 kwietnia 2018 roku w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem „Płazy Polski” dla klas IV, V i VI, w którym wzięli udział uczniowie oławskich szkół podstawowych.

Więcej o: IV Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem „Płazy Polski”

Omnibus roku 2018

2018-05-09

Dnia 9 maja w Sali Rycerskiej Urzędu Miasta odbył się konkurs ,,Omnibus roku 2018".

Więcej o: Omnibus roku 2018

X-FACTOR

2018-05-14

W naszej szkole 14 maja 2018r. po raz kolejny odbył się konkurs piosenki angielskiej X-FACTOR. Uczestnicy stanęli na wysokości zadania. Wielkie brawa dla wykonawców.

Więcej o: X-FACTOR