Jesteś tutaj: Start / Projekty

2019-11-20

20 listopada w naszej szkole obchodziliśmy 30 rocznicę uchwalenia Konwencji Praw Dziecka. W tym dniu w na szkolnych korytarzach było pięknie, niebiesko, ponieważ cała społeczność szkolna była ubrana w barwy UNICEF, organizacji, która - jak wiadomo - dba o prawa dziecka na całym świecie.

Więcej o: Raport z organizacji w szkole obchodów 30 rocznicy uchwalenia Konwencji Praw Dziecka

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2019-10-04

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która odbyła się 4 października 2019 roku w całej Polsce. Miała ona na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

Więcej o: Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Akcja ,,Cała Polska czyta dzieciom”

2019-10-22

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Oławie Filia nr 2 zaproponowała naszej szkole udział w projekcie ,,Cała Polska czyta dzieciom”.

Więcej o: Akcja ,,Cała Polska czyta dzieciom”

Dzień Zdrowego Śniadania

2019-11-06

Śniadanie to najlepszy start w nowy dzień, dlatego 6 listopada 2019 roku uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych już po raz szósty wzięły udział w szkolnej akcji Dzień Zdrowego Śniadania.

Więcej o: Dzień Zdrowego Śniadania

Tydzień języków obcych

2019-01-11

Tydzień języków obcych - January 2019 (7-11 stycznia)

W tym czasie języki obce stały się dla nas mniej obce. Każdego dnia czekały na nas nowe atrakcje i wyzwania. Oj, działo się, działo …

Więcej o: Tydzień języków obcych

„Odzyskana Niepodległość”

2018-11-30

W październiku i listopadzie 2018 r. uczniowie klas IV-VI realizowali projekt edukacyjno-wychowawczy „Odzyskana Niepodległość”. Jego celem było zainteresowanie uczniów historią Polski i Kresów Wschodnich oraz budowanie postawy świadomego Polaka, szanującego historię, kulturę i tradycje narodu.

Więcej o: „Odzyskana Niepodległość”

2018-11-09

W ramach ogólnopolskich obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, w klasach I-III w październiku i listopadzie 2018 r. realizowano projekt pt. „Polska nasz dom – 100-lecie odzyskania niepodległości”,którego celem było kształtowanie u dzieci postaw patriotycznych, rozwijanie przywiązania do historii i tradycji narodowych oraz uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Więcej o: Projekt edukacyjny klas I-III „Polska nasz dom –100-lecie odzyskania niepodległości”

Dzień „Śniadanie Daje Moc”

2018-11-07

Dnia 7 listopada 2018 r. nasza szkoła po raz piąty wzięła udział w realizacji ogólnopolskiego programu „Śniadanie Daje Moc”, skierowanego do uczniów klas I-III, mającego na celu zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka oraz przyczynianie się do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce poprzez edukację i promocję prawidłowego żywienia.

Więcej o: Dzień „Śniadanie Daje Moc”

Międzynarodowy Dzień Kropki

2018-09-15

14 września główną rolę w naszej szkole pełniła KROPKA.

Więcej o: Międzynarodowy Dzień Kropki

„Podaj rękę Ziemi, czyli co możemy zrobić, by chronić środowisko”

2018-04-25

Szkolny projekt edukacyjno – wychowawczy „Podaj rękę Ziemi, czyli co możemy zrobić, by chronić środowisko”

W dniu 23 kwietnia 2018 roku podsumowaliśmy projekt adresowany do klas IV, V, VI pt. „Podaj rękę Ziemi…”. Celem projektu było zainteresowanie uczniów problematyką ochrony środowiska, podnoszenie ich świadomości w zakresie dostrzegania negatywnego wpływu człowieka na środowisko naturalne i podejmowanie prób zmiany swoich złych przyzwyczajeń oraz kształtowanie aktywnej postawy i poczucia odpowiedzialności za stan środowiska przyrodniczego w swoim najbliższym otoczeniu.

Więcej o: „Podaj rękę Ziemi, czyli co możemy zrobić, by chronić środowisko”