Kalendarium

Środa, 2021-01-20

Imieniny: Fabioli, Miły

Quiz o szkole

Obchody trzydziestolecia szkoły poprzedziły różne działania, w tym quiz o szkole, który odbył się 5 lutego 2015r. Poszczególne klasy drugie, trzecie i czwarte typowały pięcioro uczniów. Dwie osoby wchodziły w skład drużyny, trzy stanowiły widownię. W ten sposób powstały zespoły Żółtych- A, Niebieskich- B, Zielonych- C i Czerwonych- D. Wytypowani reprezentanci odpowiadali na pytania dotyczące historii szkoły, ale też układali puzzle, łączyli współczesne wyrazy związane ze szkolnictwem z hasłami, które brzmiały obco, bo pochodziły z odległej przeszłości. 
Wszyscy świetnie się bawili. Kibice nieprawdopodobnie dopingowali swoje drużyny, a w razie potrzeby wspierali koleżanki i kolegów, podpowiadali, a nawet udzielali odpowiedzi. 
Ostatecznie los zdecydował o zwycięstwie, bowiem do uzyskanego wyniku dopisywano liczbę punktów wskazaną przez koło fortuny. Zakręcenie nim było więc niezwykle ryzykownym, odpowiedzialnym zadaniem. 
Różnice w punktacji były niewielkie i wszyscy otrzymali upominki, ale najbardziej cieszyła się oczywiście zwycięska drużyna Zielonych.