Jesteś tutaj: Start / Świetlica

ZAPISY DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy w Szkole Podstawowej nr 8 im. gen. Karola Rolow Miałowskiego w Oławie na rok szkolny 2020/2021

pobierz >>>

Kartę zgłoszenia należy wypełnić i odesłać skan najpóźniej do 26 czerwca br. na adres: karolina.kolus@sp8-olawa.pl
Wypełnioną kartę można również wrzucić do skrzynki podawczej, która znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.

Propozycje zabaw na czas przerwy w szkole

2020-06-25
Witamy!
Będziemy tu zamieszczać ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu w domowym zaciszu. Zachęcamy do zabawy:)

Dzisiaj wraz z ciocią Tunią zapraszamy Was do zabawy ruchowej - układ taneczny Sposób na nudę doda Wam energii i wprawi w dobry humor. Mamy dla Was również kolorowankę online Wierny pies oraz kolejną porcję zagadek. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!!!
Więcej o: Propozycje zabaw na czas przerwy w szkole

Prace plastyczne - specjalne okazje

2020-03-10

W ostatnim czasie zajęliśmy się pracami plastycznymi na specjalne okresy takie jak karnawał, Dzień Mamy czy zbliżającą się Wielkanoc.

Więcej o: Prace plastyczne - specjalne okazje

"Twórcza pora"

2020-01-14

Nasi podopieczni podczas pobytu w świetlicy zajmują się między innymi konstruowaniem. Kształtują przestrzeń w dowolny, indywidualny sposób. Kreatywne połączenia różnych klocków i innych elementów dają ciekawy efekt.

Więcej o: "Twórcza pora"

Prace plastyczne - cykl filmowy

2019-12-17
Od początku roku szkolnego nasi podopieczni raz w tygodniu oglądali animacje i filmy dla dzieci. Po projekcji każdy uczestnik seansu tworzył pracę plastyczną przedstawiającą najlepiej zapamiętaną scenę. Prace dziesięciorga uczennic i uczniów zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Cieszy przede wszystkim duża ilość dzieł.
Więcej o: Prace plastyczne - cykl filmowy

Magiczny dywan

2019-12-13

Interaktywne gry multimedialne umilają i urozmaicają czas uczniów uczęszczających na zajęcia świetlicowe. Uczniowie rywalizują indywidualnie i w dwójkach. Mogą także brać udział w quizach tematycznych.

Więcej o: Magiczny dywan

Andrzejki - wróżby i zabawa taneczna

2019-11-28

Andrzejki uczciliśmy dyskoteką przeprowadzoną przez DJ-a Grzegorza.

Więcej o: Andrzejki - wróżby i zabawa taneczna

Poczta walentynkowa

2019-02-23
W świetlicy działała poczta walentynkowa. Dzieci chętnie wykonywały piękne kartki walentynkowe dla koleżanek i kolegów i wrzucały je do skrzynki. W dzień Walentynek zostały one rozdane dzieciom. Wszystkim sprawiło to ogromną radość.
Więcej o: Poczta walentynkowa

2019-02-23

W naszej świetlicy zorganizowany został również przez nauczycieli świetlicy i pana DJ Grzegorza bal karnawałowy. Dzieci miały możliwość zaprezentować się w różnych strojach. Wszyscy bardzo chętnie uczestniczą w takich zabawach i sprawia im to dużo radości.

Więcej o: Bal karnawałowy

Prace plastyczne

2019-02-23

W okresie jesienno - zimowym w świetlicy wykonywaliśmy razem z dziećmi różnego rodzaju prace plastyczne tj. "Jesienne liście", "Jesienne drzewa", "Straszaki szyszaki" oraz kompozycję "W przestworzach". W okresie bożonarodzeniowym dzieci brały udział w takich zajęciach jak: Mikołaje i renifery z rolek i papieru kolorowego, renifery i świeczniki z płyt CD oraz gwiazdy z papieru.

Więcej o: Prace plastyczne

Plan pracy świetlicy w roku szkolnym 2018/2019