Kalendarium

Środa, 2020-12-02

Imieniny: Balbiny, Ksawerego

Konsultacje dla rodziców

 ROK SZKOLNY 2020/2021

WYKAZ SAL, W KTÓRYCH ODBYWAJĄ SIĘ KONSULTACJE DLA RODZICÓW

 

Konsultacje odbywają się w pierwszą środę miesiąca, w godz. 16.30-17.30

 

 

L.p.  Nazwisko i imię nauczyciela  Przedmiot Nauczane klasy  Numer sali 
1. Adamus Aneta język angielski 3c, 4b, 4d, 7c, 7b gr.1, 7f gr.2,wych. przedszkolne gr. 2, 3 8
godzina wychowawcza 4d
2. Baranowska Brygida biologia 5a, 5b, 6c, 6d, 6e 26
3. Barczyk Alicja matematyka 6c, 6d, 7a, 7d, 7e, 7f  22
godzina wychowawcza 6c
4. Bereżańska-Czyżewska Marzenia język polski 5b, 7a, 7f 25
5. Błaszków Mariola matematyka  6b, 6f, 7b 17
fizyka klasy 7
godzina wychowawcza 7b
6. Charczuk Elżbieta wychowanie fizyczne 5c, 6a, 6f, 7b, 7d 61
7. Dawidowicz Bożena matematyka  5a, 5b, 5c, 6a, 6e, 7c 15
godzina wychowawcza 7c
8. Dziwak Agnieszka geografia klasy 5 - 7 5
godzina wychowawcza 7a
9. Fidala Grzegorz wychowanie fizyczne  4c, 5a, 6b, 7a 11
godzina wychowawcza 5a
10. Fotyga Bożena wychowanie przedszkolne gr. 1 43
11. Frischmann Wioletta język niemiecki 4a, klasy 6-7 54
godzina wychowawcza 7d
12. Głogowska Marta język angielski 1a, kl. 2, 4c, 6f 51
13. Grzeszczuk Genowefa muzyka klasy 4 -7 01
godzina wychowawcza 6a
14. Jagodzińska Mirosława język polski 6b, 7b, 7c, 7e 10
godzina wychowawcza 6b
15. Jakubowska Edyta przyroda klasy 4 6
biologia 5c, 6a, 6b, 6f, klasy 7
godzina wychowawcza 6f
16. Jarkiewicz Edyta edukacja wczesnoszkolna 2c 48
17. Juszko Maciej wychowanie fizyczne 6d, 6e, 7c, 7e 61
godzina wychowawcza 6d
18. Kłeczek Justyna edukacja wczesnoszkolna 1d 32
19. Kochutek Iwona matematyka klasy 4 20
informatyka 4a, 4b
technika klasy 4-5
20. Konikowska Elżbieta doradztwo zawodowe klasy 7 4
21. Kornicka-Szyler Agnieszka język polski 5c, 6c, 6d, 6f 8
godzina wychowawcza 5c
wychowanie do życia w rodzinie klsy 5
22. Korzeń Elżbieta plastyka klasy 4-7 7
technika kl. 6
godzina wychowawcza 5b
23. Laskowska Dorota eduakcja wczesnoszkolna 3b 27
24. Lewandowska Teresa informatyka 5a, 6a, 6f, 7b, 7c, 7d, 7e, 18
25. Maławska Renata religia 1a, 1d, 2a, 2d, 3d, 5b, 6d, 7b, 7c, 7d, 7e, 7f, wych. przedszkolne gr. 1 4
26. Markowska Agata wychowanie przedszkolne gr. 2 32
27. Maślanka Roman wychowanie fizyczne 4a, 5b, 6c, 7f 61
28. Milarska Dorota język angielski 1b, 1c, 1d, 3a, 3b, 4a, 5b, 7e 4
godzina wychowawcza 7e
29. Muszyńska Ewa wychowanie przedszkolne gr. 3 45
30. Nowakowska Beata religia 1b, 1c, 2c, 4d, 5a, 5c, 6a, 6b, 6c, 6e, 6f, 7a, wych. przedszkolne gr. 2 4
31. Obręcka Aneta edukacja wczesnoszkolna 3d 50
32, Pętal Ireneusz historia 4b, 4d, 5a, 6b, 6d, 6f, 7c, 7d, 7e, 7f 2
33. Piaskiewicz Marlena edukacja wczesnoszkolna 2a 36
34. Piszczyńska Małgorzata wychowanie przedszkolne gr. 1, 2, 3 46
35. Raer Anna edukacja wczesnoszkolna 2b 36
36. Rakowiecki Bartosz informatyka 4c, 4d, 5b, 5c, 6b, 6c, 6d, 6e 7a, 7f 18
język niemiecki 4b, 4c, 4d, 5a, 5b, 5c,
godzina wychowawcza 7f
37. Rogozińska-Zalewska Elżbieta religia 2b, 3a, 3b, 3c, 4a, 4b, wych. przedszkolne gr. 3 51
wychowanie do życia w rodzinie klasy 4, 6, 7
38. Romaniuk Ewelina wychowanie przedszkolne gr.1, 2, 3 44
39. Różalska Ilona wychowanie fizyczne 4a, 4b 61
godzina wychowawcza 4b
40. Sawicka Agnieszka edukacja wczesnoszkolna 1a 47
41. Sikora Janina język polski 4b, 6a, 6e, 7d 13
godzina wychowawcza 6e
42. Sienkiewicz Agnieszka pedagog - 21
43. Stanasiuk Agnieszka edukacja wczesnoszkolna 1b 31
44. Stefaniak Beata historia 4a, 4b, 5b, 5c, 6a, 6c, 6e, 7a, 7b 2
godzina wychowawcza 4c
45. Świerczyńska Aleksandra edukacja wczesnoszkolna 3a 33
46. Tyczyńska Natalia język angielski 3d, 6a, 6b, 6c, 6d, 6ewych. przedszkolne gr. 1 02
47. Walczak Halina język polski 4a, 4b, 4c, 5a 25
godzina wychowawcza 4a
48. Wasilko Paulina język angielski 5a, 5c, 7a, 7d, 7f gr. 1, 7b gr. 2 02
49. Woźniak Małgorzata edukacja wczesnoszkolna 1c 49
50. Wyskiel Małgorzata chemia klasy 7 5
51. Zadeberna Małgorzata edukacja wczesnoszkolna 3c 29
52. Zakrzewska Klaudia wychowanie przedszkolne gr. 1, 2, 3 43
53. Zygmunt Renata edukacja wczesnoszkolna 2d 42