Mistrzowie savoir-vivre'u

Tytuł MISTRZA SAVOIR-VIVRE'U zdobyła klasa 8a, która w nagrodę otrzymała bilety do kina na najnowszą część przygód Spider-Mana.

W październiku i listopadzie w ramach reintegracji zespołów klasowych po okresie zdalnego nauczania uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w lekcjach wychowawczych na temat savoir-vivre’u, a następnie rywalizowali w konkursie pod hasłem ,,Mistrzowie savoir-vivre'u -  bon ton na co dzień.”
link do quizu
Quiz przygotowany przez Samorząd Uczniowski rozwiązywali uczniowie z 15 oddziałów klasowych, ale tylko dwie klasy odpowiedziały bezbłędnie na wszystkie pytania. Uczniom klasy 8a zajęło to zaledwie 4 minuty, a 8e - 5 minut. Zgodnie z regulaminem konkurs wygrała klasa 8a, która najszybciej i bezbłędnie rozwiązała test w aplikacji Forms. W nagrodę  uczniowie wraz z wychowawcą wybrali się do kina. Bilety ufundowała Rada Rodziców.