Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie

Imieniny: Augusta, Gizeli

Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym

,,Bezpieczny przedszkolak.''

28 listopada 2016 r. odbył się organizowany przez naszą placówkę Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym pt. „Bezpieczny przedszkolak”.
W turnieju wzięły udział reprezentacje ze wszystkich oławskich publicznych przedszkoli oraz
z Niepublicznego Przedszkola ,,Kredka'' z Oławy. W konkurencjach dzieci wykazały się wiedzą na temat zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wszystkie dzieci biorące udział w turnieju otrzymały drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy, które wręczone zostały przez Wicedyrektora Miejskiego Przedszkola nr 1 Barbarę Orzechowską. Mieliśmy przyjemność gościć Dyrektora Zespołu Obsługi Szkół i Placówek Oświatowo-Wychowawczych, Dyrektorów publicznych przedszkoli oraz Dyrektora Niepublicznego Przedszkola ,,Kredka'' w Oławie. Organizacją turnieju zajęły się Pani Aldona Słabicka i Pani Marta Jankowska.