Miejskie Przedszkole nr 1 w Oławie

Koncert Bożonarodzeniowy

Świąteczne przedstawienie i kiermasz ozdób.

Teraz możemy pójść do żłóbka z piękną kolędą,
bo gwiazda się odnalazła i święta na pewno będą.

15 grudnia w naszym przedszkolu odbył się po raz kolejny Koncert Bożonarodzeniowy. Przybyłych gości, rodziców, dzieci i przyjaciół przedszkola przywitała pani Wicedyrektor Barbara Orzechowska. Część artystyczną przygotowały dzieci z grupy VII oraz dzieci uczęszczające na kółko teatralne pod kierunkiem pań: Magdaleny Kordysz-Miszczak i Małgorzaty Mazurów. Nie zabrakło kolęd i pięknych dekoracji, a występ dzieci wprowadził wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój. Pani Dyrektor Barbara Jarocka pogratulowała występu młodym aktorom i złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Po części artystycznej odbyła się projekcja krótkiego filmu pt. „Z życia przedszkola", w którym wystąpiły wszystkie grupy przedszkolne. Na zakończenie goście zostali zaproszeni na kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez dzieci, nauczycielki oraz rodziców, a także zostali zachęceni do zakupu pysznych ciast.